Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stromovka discdog Frestyle

8. 11. 2007

Stromovka discdog freestyle

    Tak a je to tady, neuvěřitelné se stalo skutečností a dnes začínají první závody ve freestylu v České republice. Zavody se konají v Praze v městském parku Stromovka na „psí louce“. Stávalo se hrozně brzo a všichni na sobě cítily únavu ze včerejšího semináře s Marcusem a Sabinou, ale i tak jsme se všichni těšily. Naložily jsme všechny potřebné věci a vyrazily do parku, abychom stihly připravit hřiště a ostatní věci. Vše naštěstí běželo podle plánu a tak nebyl žádný stres :)

Obrazek

   Sárinka se po cestě pomuchlovala s Darouškem a ten chudák stoho začal kulhat a tak se Lucka bohužel musela rozhodnout že se prvních závodů na domácí půdě nezúčastní :(  a tak nás v elitní skupině freestylu bylo šest závodníků. Kategorie pro začátečníky byla hojně obsazená. Na programu byla i soutěž v minidistence a tak jsme přišli na řadu až kolem 11hod. To už tu byla taky mamina a náš syn Daneček, které přivezl z Ústí nad Labem můj brácha

Obrazek


    Je to tady, naše první vystoupení před českými diváky. Jakub si samozřejmě neodpustil své řeči a přes mikrofon upozorňoval diváky, že nyní uvidí evropskou raritu a to boxera v dogfrisbee a že je čeká skvělá podívaná :) a já jen doufal ať se nám to povede :) Sestava se nám vcelku povedla, akorát jsme zas nepochytaly moc talířu a tak bodově to bylo nic moc, ale v celku spokojenost. Jenže pak přišla naše noční můra a to minidistence. V této disciplíně ztrácíme hodně bodů, které nám pak  scházejí na dobré umístění. Získaly jsme 0 bodů a tak na nás zbyla poslední příčka. Byl jsem naštvaný, protože to byla moje chyba, nehodil jsem ani jeden pořádný talíř ( promin beruško moje ).

Obrazek   

  Po prvních kolech přišla vystoupení našich německých rozhodčích Marcuse a Sabiny. Jsou opravdu dobří, ale co bylo úplně úžasné ? Jejich společné vystoupení s jedním psem. Bylo to úchvatné.


Obrazek


   Do druhého kola jsme nastoupily v naší kategorie jako první. Dostaly jsme od maminy a Dáni pusu pro štěstí :) a se Sárinkou jsme si řekli že si to ted užijem a samozřejmě zabojujem. Jelikož jsme na minidistanci propadly od předposledního o 14 bodů nám ani nic jiného nezbívalo. Dohnat 14 bodů v sestavě je v podstatě nemožné :) Z repráků se ozvaly známe tony a tak jsme do toho vlítly jako vítr. Sestava se nám moc povedla a Sárinka pochytala pomalu všechny talíře. Měl jsem velkou radost. Nakonec jsme zústaly poslední, ( stáhly jsém slušné 4 body ) ale to nám nevadí, děláme to pro zábavu a pobavení publika a to se nám povedlo :) ( aspon doufám )

Obrazek

   První místo obsadila Míša s Arnikou a druhá byla Alena s „Keisi“. Holky dělilo jen 0,6 bodů, byly skvělé obe dvě.  Pak jsem se rozloučily se Sabinou a Marcusem, kteří nás pozvaly do německého Verdenu na závody, které oni pořádají a jak jinak jsme to všichni přijaly.
   Na závěr snad jen říct že závody se sice protáhly, ale byly skvělé, ale shodli jsme se, že závodit doma je horší než v zahraničí :) Děkujem všem divákům za potlesk, ten pro násznamená  výhru.
   

  
 

Náhledy fotografií ze složky Stromovka discdog Freestyle